Kontrolling vezető

Feladatok

  • Kontrolling folyamatok működtetése és koordinálása
  • Napi, heti, havi, negyedéves, éves kontrolling jelentések készítése
  • Éves üzleti terven belül a költség terv elkészítése
  • Éves és havi gazdasági és pénzügyi tervezés
  • Pénzügyi, kontrolling riportok elkészítése havi rendszerességgel, cash-flow összeállítása
  • Pénzügyi szabályzatok és eljárásrendek kidolgozása és betartatása
  • Üzleti év zárásában való közreműködés
  • A cég likviditásának biztosítása, folyamatos követése, menedzselése
  • Kintlévőség-kezelésének irányítása, felügyelete
  • Kapcsolattartás a cég számlavezető bankjaival, bankszámlák felügyelete
  • Kapcsolattartás a külsős könyvelő céggel
  • A könyvvizsgálónak adatszolgáltatás biztosítása a könyvelő céggel együttműködve
  • A szállítókkal kapcsolatos kifizetések ellenőrzése
  • Deviza ügyletek koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskola, egyetem) gazdasági végzettség
  • Legalább 5-10 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Az MS Office alkalmazások (Excel, Word) magas szintű használata
  • Precizitás, kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Nagy Machinátor integrált ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Számlaképes jelöltek jelentkezését is várjuk
  • Családias, kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Heti 3 napos munkavégzés
  • Az állás azonnal betölthető

Munkahelyi extrák

  • Céges egészségbiztosítás
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Protexin és a Bio-Kult termékcsalád, valamint a Gynophilus termékek kizárólagos forgalmazójaként cégünk 25 éve dolgozik az élvonalba, a gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök értékesítése terén.

Jelentkezéseket magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével az igazgatosag@protexin.hu e-mail címre várjuk.

Partner patikák és üzletek ≫ (Partner patikák és egyéb üzletek, ahol a Protexin termékeket biztosan megtalálja.)

A kereskedelmi partnerek árai nem azonosak a honlapunkon feltüntetett webshop árakkal! Az árakban jelentős eltérések lehetnek.
Kérjük tájékozódjon vásárlás előtt!