Állásajánlatok

Protexin

Étrend-kiegészítők, speciális tápszerek és gyógyhatású készítmények forgalmazásával foglalkozó, kategóriájában erős pozícióval rendelkező magyar cég (Protexin termékcsalád) orvos- és patikalátogató csapatának bővítéséhez keres releváns gyakorlattal rendelkező orvos-és patikalátogatókat Dél-dunántúli (Somogy, Baranya és Tolna megye), Nyugat-Dunántúli (Zala, Vas, Győr-Moson-Sopron megye), Dél-Alföld (Bács-Kiskun, Csongrád, Békés megye) Közép-dunántúli (Komárom-Esztergom, Veszprém és Fejér megye) és Budapest - és kistérségei területekre.

Orvos- és patikalátogató

Főbb feladatok:

  • • Meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése a célcsoportba tartozó alapellátási és szakorvosi területeken, valamint patikákban
  • • A cég termékeinek képviselete, ismertetése, népszerűsítése a mindenkori marketing stratégia és vállalati irányelvek mentén
  • • A területi értékesítési célok, tervek teljesítése
  • • Az orvosi és patikai ügyfelek rendszeres, tervszerű látogatása, szakmai tájékoztatása
  • • A cég és termékeinek képviselete szakmai rendezvényeken
  • • A termékek és POS anyagok patikai megjelenésének fejlesztése, rendelések felvétele
  • • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • • Piaci információk folyamatos figyelemmel követése, rendszeres jelentési kötelezettség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezői készség
  • • Hasonló területen szerzett tapasztalat, iparági és piaci ismeret, működő ügyfélkapcsolatok a területen
  • • Ügyfélorientált szemlélet, jó értékesítési készség
  • • Határozott, céltudatos, sikerorientált, kitartó személyiség
  • • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség
  • • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • • Felsőfokú eü. vagy természettudományi végzettség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • • B kategóriás jogosítvány

Feltételek:

  • • Versenyképes, motiváló juttatási csomag
  • • Megbízási jogviszony
  • • Saját autó és telefon használata szükséges

Előnyt jelent:

  • • többéves orvos- és patikalátogatói tapasztalat,
  • • jól működő, élő kapcsolatrendszer az orvosoknál (házi felnőtt és gyermekorvos, belgyógyász, gastroenterológus) és patikákban az adott területen.

Állás, munka területe(i):

  • • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • • Orvoslátogató, Patikalátogató
  • • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Összes termék megtekintése ...

Partner patikák

Összegyűjtöttük referencia patikáinkat, melyekben biztosan megtalálhatja termékeinket!